T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ordu İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Ordu İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Başkan Yardımcıları ASM ve TSM’leri Ziyaret Etti

Güncelleme Tarihi: 08/07/2018

Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcıları, Aile sağlığı merkezleri ve toplum sağlığı merkezlerini ziyaret etti.

Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcıları Dr. Gülçin KARACAKURT ve Dr. Özkan YAZICI, Çamaş ve Çatalpınar Toplum Sağlığı Merkezi ile Fatsa İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne yaptıkları ziyarette, ileriye yönelik yapılacak planlamalar ve mevcut durum ile ilgili yöneticilerden bilgi aldı.

Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcıları KARACAKURT ve YAZICI yaptıkları açıklamada;

“Birinci basamak sağlık hizmetlerinde, özellikle koruyucu sağlık hizmetlerinde il olarak çok iyi durumdayız. Ülkemizin ortalamsının çok üstündeyiz. Bakanlığımızın bağışıklama programındaki tüm aşılarımızı ilimizde eksiksiz olarak uyguluyoruz. Bundan sonraki süreçte de daha çok çalışarak, ilimizde koruyucu sağlık hizmetlerini en iyi noktaya taşımak için elimizden ne gelirse yapacağız” dedi.

Aile sağlığı merkezlerine başvuran hastalar ile görüşen Başkan Yardımcıları KARACAKURT ve YAZICI, hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti. Daha sonra KETEM ve Verem Savaş Dispanserinde görevli sağlık personeli ile bir araya gelen  KARACAKURT ve YAZICI, personelden yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 6.jpg