T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ordu İl Sağlık Müdürlüğü

T.C. Sağlık Bakanlığı
Ordu İl Sağlık Müdürlüğü

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun

Güncelleme Tarihi: 08/07/2018

Ortak sevinçtir Bayramlar, berekettir, yardımlaşmadır. Ortak duyguları paylaştığımız özel günlerdir Bayramlar.

Milletçe, bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşadığımız şu müstesna günleri birlik ve beraberliğimiz için fırsata çevirmeli, manasına bağlı kalarak kardeşliğimizi güçlendirmeliyiz.


Müdürlük olarak vatandaşlarımızın huzur içinde bayramlarını geçirebilmesi için hastanelerimizde, başta acil servisler olmak üzere her hangi bir aksaklık yaşanmaması için gereken tüm tedbirleri almış bulunuyoruz. Bayramlar gibi özel ve değerli günlerde de insanımızın sağlığı için çaba harcayan, büyük fedakarlıklar gösteren sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyor, bayramlarını kutluyorum.

Ramazan ayında oruç vesilesiyle kazandığımız sağlıklı beslenme alışkanlıklarını devam ettireceğimizi umut ediyor, kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan bayram ikramları konusunda ölçülü olmamız gerektiğini tekrar hatırlatmak istiyorum.

Her bayram, maalesef birçok vatandaşımızı trafik kazalarında kaybediyoruz. Sevdiklerine kavuşmak için yola çıkan vatandaşlarımızın trafik kuralları konusunda duyarlı olmalarını ve emniyet kemerlerini takmalarını istirham ediyorum.

Vatandaşlarımızın, Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, Ramazan Bayramının, Ülkemiz başta olmak üzere, tüm İslam Âlemine ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan diliyorum.

                                                                                                                                                                                                                        Dr. Ergün YANMAZ

                                                                                                                                                                                                                            İl Sağlik Müdürü