T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ordu İl Sağlık Müdürlüğü

Fatsa Dernekler Federasyon Başkanı Sn.Yakup YEŞİLTAŞ ve Ünye Devlet Hastanesi hekimi Dr. Ogün Madran’dan Sağlık Müdürümüze Ziyaret Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2020

Fatsa Dernekler Federasyon Başkanı Sn.Yakup YEŞİLTAŞ ve Ünye Devlet Hastanesi hekimi Dr. Ogün Madran’dan Sağlık Müdürümüze Ziyaret


Fatsa Dernekler Federasyon Başkanı Sn.Yakup YEŞİLTAŞ, Covid-19 Pandemisi ile mücadelede ilimiz Sağlık Müdürlüğü ve Sağlık Personelinin başarılı çalışmaları için İl Müdürümüz Dr.Mustafa KASAPOĞLU’na teşekkür etti.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde Covid-19 hastalığına yakalanan ve tedavi sonrası sağlığına kavuşan Ünye Devlet Hastanesi hekimlerimizden Dr.Ogün Madran, hastalığa yakalanmasının ardından tedavisi süresince kendisi ve tedavisi ile yakından ilgilenen İl Sağlık Müdürümüz Dr. Mustafa KASAPOĞLU’na teşekkürlerini iletti.

Covid-19 pandemisi ile mücadelede en ön safta yer alan sağlık personelinin özverili bir şekilde çalıştığını belirten İl Sağlık Müdürümüz Dr.Mustafa KASAPOĞLU, az sayıda da olsa ilimizde de sağlık personelinden bu hastalığa yakalananların olduğunu, tedavi sonrası hepsinin iyileştiğini bunun da kendileri için sevindirici olduğunu ifade etti. 

  • Fatsa Dernekler Federasyon.jpg

Paylaş